EKO Ziemeļi SIA informē !

EKO Ziemeļi SIA informē !
Otrā darba grupas sanāksme ar iedzīvotājiem par EKO Ziemeļi vēja parka ieceri klātienē ar vides ekspertiem. Turpinot darbu pie vēja parka attīstības Kuldīgas novadā, Ēdoles pagastā šī būs jau otrā darba grupa, kurā tiekamies ar iedzīvotājiem, lai diskutētu un skaidrotu jautājumus, kas aktuāli ikvienam plānotā vēja parka tuvumā dzīvojošam iedzīvotājam.
Ja pirmās darba grupas sanāksmes galvenais sarunas temats bija saistīts ar vēja parka plānojumu, tad otrās darba grupas saruna būs par un ap dabas vērtībām, putniem un sikspārņiem un diskusiju veidosim ar biotopu, sikspārņu un ornitologa ekspertu- Gati Eriņu, Juri Šubu, Edmundu Račinksi.
Otrā darba grupas sanāksme notiks šī gada 1. februārī. Darbu sāksim plkst. 17:30. Visus sanāksmes dalībniekus būsim priecīgi redzēt Dārza ielā 6, Ēdolē, Ēdoles pagastā, Kuldīgas novadā, LV 3310
Darba grupas sanāksmes laikā skaidrosim, kā vēja parki var sadzīvot sinerģijā ar dabu, kas jāņem vērā plānojot vēja parkus un kādu ietekmi tas atstāj uz apkārtējo vidi.
Priecāsimies, ja varēsiet pievienoties plānotajai darba grupas sanāksmei.
EKO Ziemeļi SIA
edole@environment.lv