Aicinām piedalīties Ēdoles attīstībā!

Vai vēlies iepazīties un darboties kopā ar kaimiņiem un citiem Tavas apkaimes iedzīvotājiem? Vai iededzies par Ēdoles attīstību un Tev ir idejas, ko būtu nepieciešams uzlabot? Piedalies Ēdoles apkaimes darbnīcā, kas notiks 7. novembrī plkst. 17:30-20:30 Ēdoles kultūras namā!

Šī darbnīca būs pirmais solis, lai taptu pozitīvas pārmaiņas. Skaisti dekorēts soliņš pie taciņas? Jauna mūžizglītības programma? Garšaugu dobe? Jauns tūrisma piedāvājums? Idejām ir dota iespēja lidot, un ar īpašām metodēm tiks meklēti veidi, kā dažādās idejas apvienot, kā meklēt resursus apkaimes iedzīvotāju starpā, kā līdzdarboties pašiem un kopā veidot savu apkaimi labāku. Apkaimes darbnīca būs arī iespēja iepazīt vienam otru un uzzināt par dažādām iedzīvotāju prasmēm.

Nāc uz Ēdoles apkaimes darbnīcu un pavadi lielisku ceturtdienas vakaru! Ja plāno ierasties, dod ziņu uz darisim.pasi@gmail.com vai uz mūsu Facebook, lai zinām, cik daudz našķu gatavot!

Pasākumu organizē biedrība “Darīsim parši! ” sadarbībā ar Kurzemes NVO centru projektā “KOPA / Kopienu pārdomāta attīstība”. Vairāk par projektu KOPA / projekts “Kopienu pārdomāta attīstība”.